شروع برای کنکور 1400

کنکور  1400

شاید اکنون که این متن را می خوانید ، در دورافتاده ترین نقطه مرزی ایران یا شاید در قسمت شمالی تهران قرار داشته باشید! فرقی نمی کند شما کجا هستید یا کجا هستید ، امتحان ورودی ملاک شما برای ورود به دانشگاه و تعیین آینده تحصیلی شما است. از این پس ، باید به دنبال راه حل هایی باشید که به بهترین شکل شما را برای این آزمون عالی از زندگی تان آماده کند و شروع خوبی برای آزمون ورودی خواهید داشت.

در این مقاله می خواهم شما یاد بگیرید که چگونه یک شروع طوفانی برای آزمون ورودی داشته باشید و از شکست نترسید. در این سایت می توانید دانشجویان ایرانی را پیدا کنید. من می خواهم به شما کمک کنم تا در پایان این سفر بدون کوچکترین وقفه برای رسیدن به رویاهای خود بجنگید. بنابراین ، اگر اهداف خود را ارزیابی می کنید ، تا پایان این مقاله با من باشید.

از ابتدا جدی باشید

شما یک سال فرصت دارید تا نشان دهید که چند نفر کشته شده اند ، این کلمات که اگر از ابتدا تلاش زیادی کنید ، خسته خواهید شد! اگر می خواهید موفق شوید ، باید از ابتدا ، محکم و قدرتمند شروع کنید.

این آغاز یا پایان سال نیست ، هر دوره از سال آزمون ورودی معنی خود را دارد و نباید فقط وقت خود را تلف کنید ، به یاد داشته باشید که رقبای زیادی دارید ، بنابراین از چرخه رقابت خارج نشوید.

امسال که مهمترین سال زندگی شما تاکنون است ، سعی کنید بیش از حد درگیر آزمایش و خطا نشوید و از نظرات کسانی که تجربه بیشتری از شما دارند استفاده کنید تا بهترین مسیر را در پیش روی خود قرار دهید.

خوشبختانه یا متأسفانه بسیاری از مین های دریایی سیاه وجود دارند ، آنهایی که در وسط جاده ایستاده اند و ادامه نمی دهند ، کسانی که یک یا دو بار از تلاش ها ناامید شده و نتیجه نمی گیرند. بنابراین ، اگر شما جزو افرادی هستید که به راه خود ادامه می دهند و تمام تلاش خود را می کنند ، مطمئنم که در آینده ای نه چندان دور روی صندلی یکی از بهترین دانشگاه های کشور می نشینید.

احتمالاً خواهید دید که وقتی شروع می کنید به تحصیل در آزمون ورودی ، همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود …

بسیاری از افراد در مواقعی مانند این ناامید می شوند و از رویاهای خود دست می کشند

اما ای کاش یکی از آنها نبودید. این جهان مملو از مردمی است که یک روز آرزوهای بزرگی داشتند ، اما یکدیگر را در جایی از دست دادند یا شاید افتادند ، اما هرگز بلند نشد …

بعضی اوقات مجبور هستید “ناشنوا” باشید

یک مورد که واقعاً می خواستم برای شما تعریف کنم این است که ممکن است شما توسط اطرافیان یا عزیزانتان دلسرد شوید.

بگذارید به شما بگویم ، شما نمی توانید یا نمی توانید

در لحظاتی مثل این “ناشنوا” باشید که موفق باشید

اما اگر به آنها گوش دهید چه اتفاقی می افتد؟

آینده شما دقیقاً مثل آنهاست ، به آنها نگاه کنید و از خود بپرسید ، آیا این آینده ای است که همیشه در آن خواب دیده ام؟

پزشکی ، دندانپزشکی ، مهندسی شریف و قانون الله و سایر رشته ها و دانشگاه های بالاتر بخشی از کسانی هستند که بارها شکست می خورند اما تسلیم نمی شوند.

من می خواهم که شما برای رویاهای بزرگ بجنگید ، زیرا اگر مجبور نیستید برای رویاهای بزرگ بجنگید وقتی نمی خواهید ، رویاهای کوچک و کوچک را جایگزین آنها کنید.

هنری که باید یاد بگیرید

امتحان ورودی مستلزم جنگ و هنرهای رزمی است!

هنر یک کنکور موفقیت آمیز است:

راه درست برای یادگیری هر درس را بدانید

او می تواند یک برنامه روزانه و هفتگی توافق شده را برای خود تهیه کند

در مورد روشهای مختلف آزمایش و سوال کردن اطلاعات کسب کنید

نظم و انضباط شخصی و مدیریت زمان را به خوبی بشناسید

برای ارزیابی خود و شناسایی نقاط ضعف ، تست های هفتگی انجام دهید

زمان مطالعه خود را ضبط کنید و هر روز کمی به زمان مطالعه خود اضافه کنید

با یک جستجوی ساده در سایت حرف آخر، مهارت ها را در این سایت بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.